Avcılar Şehir Rehberi

Avcilar Belediyesinden Haber Ajansımıza Ziyaret

Avcılar Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü M.Şafak İnan Lonca Medya bünyesinde haber, şehir rehberi, web.tv ve Kent rehberi olarak hizmet veren www.avcilar.tv ve www.avcılar.com internet siteleri üzerinden yayın yaptığımız projelerimiz ile ilgili bilgilendirme yaptığımız ajansımızda Genel Yayın Yönetmenimiz Durbey Duran ile bir araya geldi.

Lonca Medya olarak gerçekleştirmiş olduğumuz Kent ve Şehir Rehberi projelerimizden birisi olan www.avcilar.tv projemiz ile ilgili Avcılar Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü M.Şafak İnan ile Genel Yayın Yönetmenimiz Durbey Duran Lonca Medya ofisimizde bir araya gelerek proje detayları ve çalışmalar ile ilgili bilgilendirmede bulundular.

Kent ve Şehir Rehberi olarak hayatı kolaylaştıran ve mobil uygulamalar üzerindende yayın özelliği ile bir çok özelliği bir arada içerisinde barındıran proje hakkında bilgilendirme yapıldı.

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku