Avcılar Şehir Rehberi

Arap Makyaj Dünyası’na Girişimci Ödülü

Arap Makyaj Dünyası’na Girişimci Marka Ödülü

2 Ocak’ta Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen Basında Kültürün Yandımaları ve Başarıda Yılın ”En”leri ödül töreninde ”Yılın Genç Kadın Girişimci” ödülünü Arap Makyaj Dünyası CEO’su İş Kadını Rabia Akyel aldı.

Sanat, sivil toplum, siyaset, bürokrasi, iş ve basın dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı gece kokteyl ile başladı. Halk bilimci, sanatçı ve tasarımcılar tarafından yapılan ”Motif Motif Kültür Tasarım Çalışması” kısa film ve proje tanıtım filmi gerçekleşti. İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım öğrencileri ”GencİZ, BirİZ, EserimİZ, KöklerimİZ” Karma Koleksiyon Defilesi sonrasında Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) 9.Kuruluş Yıldönümü ve ödül gecesinde daha önce alanında belirlenen kurum, kuruluş ve başarıları girişimcilere ödülleri takdim edildi.

Merkezi Avcılar E-5 Yan yol üzerinde olan Arap Makyaj Dünyası Çırağan Saray’da düzenlenen Basında Kültürün Yansımaları ve Başarıda Yılın ”En” leri ödül töreninde ”Kadın Girişimcilik” ödülünü aldı.”

Kültür ve Turizm Bakanlığının katkılarıyla Dünya Basın Mensupları Derneği (DBMD) tarafından düzenlenen geceye sanat, siyaset ve iş dünyasından bir çok isim katıldı.

  • Avcılar.com
  • Avcilar.tv

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku