Avcılar Şehir Rehberi

Dr.Atilla Yılmaz İki Ameliyat Arası

30 Yıllık bir doktorun yaşadıkları ve izlenimlerini anlatan İKİ AMELİYAT ARASI isimli kitap Tüyap Kitap Fuarı Heybeliada salonunda düzenlenen söyleşi sonrası düzenlenen imza günü ile okuyucusu ile buluştu.

Dr.Atilla Yılmaz tarafından kaleme alınan kitabın imza söyleşisine yoğun bir katılım oldu. Kitap imzalatmak için sıraya giren Dr.Atilla Yılmaz’ın severleri uzun bir süre kitaplarını imzalatmak için sıra beklediler.

Tüyap Kitap Fuarı kitap söyleşisi sonrasında Dr.Atilla Yılmaz mikrofonlarımız aracılığı ile katılım sağlayan herkese teşekkürlerini ifade etti.

Dr.Atilla Yılmaz Tüyap Kitap Fuarı Heybeliada salonunda kendisini dinlemeye gelenlere hitaben yaptığı konuşmasında hem anılarını anlattı hemde insan ilişkileri üzerine bilgilendirmede bulundu. Kitabı niçin yazıldığını ise ünlü Halk Ozanı Aşık Veysel’in “Ben Giderim, Adım Kalır” sözleriyle noktaladı.

İki Ameliyat Arası isimli kitabın imza gününe katılanlar Lonca Medya mikrofonlarımız aracılığı ile kitap ile ilgili düşüncelerini paylaştılar…

Lonca Medya

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku