Avcılar Şehir Rehberi

Dilek ve Mert Çiftinin Düğün Töreni Gerçekleşti

Avcılar ilçesinin tanınmış ailelerinden Özmen ve Yıldırım ailelerinin çocukları Dilek ve Mert’in düğün töreni Avcılar ilçesinde düzenlenen düğün töreni ve nikah akdi ile gerçekleşti.

Avcılar Belediye başkanı Av.Turan Hançerli’nin nikah akdini kıydığı törende  yaptığı konuşmasında ”Türk Medeni Kanunu ve Avcılar halkının bana verdiği yetkiye dayanarak sizleri eş ilan ediyorum, ömür boyu mutlu olun.” derken evliliğin simgesi olan aile cüzdanı gelin hanıma takdim etti.

Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli, dünya evine giren gençlere hitaben yaptığı konuşmasında ”Siz bir birinizi sevdiğinizde her şeyin mümkün olduğunu bütün zorlukların aşıldığını gördünüz. Bundan sonraki hayatınızda da sevgi ve saygı devam ettiği müddetçe ömür boyu mutluluk garanti inşallah ömür boyu mutlu olursunuz. Güldüğünüz anlar hiç eksik olmaz hep güler ve mutlu olursunuz. Bizlerin ve büyüklerinizin sizden bir isteği var: Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet yaşatacak hayırlı -sayısına karışmadığım- evlatlar bekleniyor. Birlikte evliliği sürdürecek ve eşitlik içerisinde sürdüreceksiniz. pozitif ayrımcılık yaparak evin reisi olarak gelin hanıma takdim ediyorum.” sözleri sonrasında gelin ve damadın şahitleri damat beyin kuzeni Özlem Yıldırım ve Avcılar Belediyesi Meclis Üyesi, Mali Müşavir İşadamı aynı zamanda gelin hanımın abisi olan Ali Yıldırım imzaladı.

Ses sanatçıları düğün töreninde bir birinden güzel eserlerini Dilek ve Mert için seslendirirken pandemi kurallarına uyulduğu ise dikkatlerden kaçmadı.

Avcılar ilçesinde gerçekleşen düğüne Avcılar Belediye Başkanı Av.Turan Hançerli, İmranlı Belediye Başkanı Murat Açıl, Avcılar Sivaslılar Dernek Başkanı İsmail Kacakaya ve dernek üyeleri,  Sivas İmranlı Dernekler Federasyon Başkanı Av. Murat Yıldırım ve dernek üyeleri, meclis üyeleri, Sivil Toplum Kuruluşu başkanları, tekstil dünyasına yön veren iş dünyası temsilcileri ve davetliler ile birlikte gelin ve damad’ın arkadaşları katıldı.

Düğün töreni sonrasında Lonca Medya mikrofonlarımız aracılığı ile davetliler gelin ve damat için düşüncelerini paylaştı. Özmen Ailesi adına Gülağa Özmen ve Yılmaz Özmen ile birlikte Yıldırım Ailesi Adına Avcılar Belediyesi Meclis üyesi Mali Müşavir Ali Yıldırım katılım sağlayan, çiçek ve mesaj gönderen herkese teşekkür ettiler.

Lonca Medya

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku