Avcılar Şehir Rehberi

Avcılar’lılar olarak beklemek istemiyoruz!

CHP Avcılar İlçe Başkanlığı Basın İle Bir Araya Geldi

CHP Avcılar İlçe Başkanı Erdal Nas ve yönetim kurulu üyeleri 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile Basın mensupları ile bir araya geldi. Basın mensuplarının yoğun olarak ilgi gösterdiği programa Avcılar Belediye Başkanı Av.Turan Hançerli’de katıldı.

Basın Mensupları ile bir araya gelen Avcılar Belediye Başkanı Erdal Nas çalışan gazetecilerin çalışma zorluklarını bildiklerini ifade ederek, Avcılar ilçesinde eskiyen, sorun yaşanan binalara ve yapılması gereken değişikliklere değindi. Dört ay önce komisyonlardan geçen değişikliğin halen İBB’de bekletildiğini belirterek Deprem gerçeği ve Avcılar ilçesine dikkat çekti.

Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile Basın Mensupları’nın gününü kutladıktan sonra gündemle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, ”Merkezden, Ankara’dan kanun değişikliğiyle bu yolun açılacağı ve sorunların çözüleceği düşünülüyor. Bende şunu söylüyorum. Biz erken hareket ettik. Biz hızlı hareket ettik. Biz erken kalktık, yol aldık. Avcılar’lı olarak beklemek istemiyoruz. Yenilenmenin, yapıların güçlü ve dirençli hale gelmesinin yolunu açan ve yolunu kolaylaştıran bir kanun değişikliği olduysa arkamızdan koşan yetişir. Bizim yolumuzu İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nin açacağını düşünüyorum. Gündemimiz komisyonda. İmar komisyonunun gerekirse gece gündüz çalışıp raporunu hazırlamasını bekliyorum.” diyerek gündemle ilgili düşüncelerini ifade etti.

Avcılar Belediye Başkanı Av.Turan Hançerli

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde Perşembe günü yapılacak meclis toplantısından Avcılar İlçesi planları geçmezse İmar Komisyonu Odası önünde oturma eylemi yapacağını ve eylemi uzun bir süre devam ettireceğini belirtti.

www.avcilar.tv

 

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku